اعلام جزئیات کنسرت آقای مشکی پوش در ترکیه

تهیه کننده «رضا صادقی»، جزئیات جدیدی از اولین اجرای زنده این خواننده در استانبول را عنوان کرد.

«میلاد ماهان راد» مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری «لیما» در نخستین اظهارنظر رسمی درباره این کنسرت گفت: «رضا صادقی از جمله خواننده هایی ست که آوازه آثار و محبوبیت اش از مرزهای ایران فراتر رفته و سالهاست از جمله پرکارترین خواننده های پاپ در ایران است.»

این تهیه کننده افزود: «در حالی که وضعیت کنسرت های داخل ایران در ماه های گذشته پیچیدگی های خاصی داشت، پیشنهاد اجرای زنده رضا صادقی در استانبول پس از استقبال ایرانی ها از کنسرت های مختلف در ترکیه، مطرح شد. رضا صادقی هم با بررسی جوانب مختلف، اجرایی ویژه را برای این کنسرت در نظر گرفته است که در تاریخ ۲۵ دسامبر (۴ دی ماه) همزمان با جشن شب کریسمس در سالن attila ilhan hallاستانبول برگزار خواهد شد.»

ماهان راد درباره حواشی برخی کنسرت های خارج از کشور و خروج میلیاردها تومان ارز از ایران برای حضور در این برنامه ها نیز توضیح داد: «حدود دو سال است که موسیقی در ایران تعطیل شده و تلاش های مدیران فرهنگی برای شروع مجدد چرخه اجراها در کشور به دلایل مختلف به تعویق افتاده است. مخاطبان موسیقی هم به هر حال علایقی دارند و این موضوع در ماه های گذشته حواشی فراوانی را هم در پی داشته است. امیدوارم با روی کار آمدن مدیران جدید و اتفاقات مثبتی که در یکی دو هفته اخیر رخ داده، بار دیگر شاهد رونق گرفتن موسیقی و کنسرت در ایران با حفظ همه پروتکل های بهداشتی باشیم. به هر حال موسیقی در همه جای دنیا یک صنعت پولساز است و ضعف در اداره آن باعث سواستفاده بسیاری از برگزارکننده های خارج از ایران در قبال مخاطبان داخلی می شود و این خوشایند نیست. برای کنسرت رضا صادقی برنامه های ویژه ای در نظر گرفته ایم تا این اجرا بتواند ویژگی ها و توانایی هنرمندان داخلی را در حضور رسانه های ترکیه بیشتر و بیشتر نمایان کند.»

این فعال حوزه موسیقی در انتهای صحبت های خود نیز افزود: «ما برای اولین بار در ایران شرایطی را مهیا کرده ایم که مخاطبان ایرانی در خارج از کشور بدون احتیاج به داشتن حساب داخل ایران، بتوانند از خارج از کشور نیز نسبت به تهیه بلیت این کنسرت اقدام نمایند و این ویژگی بسیار حائز اهمیت است که منجر به ارز آوری به کشور نیز خواهد شد.»

مدیرعامل مؤسسه لیما با اشاره به اهمیت صنعت موسیقی در کشور و همچنین استعدادهای فراوان آن، ابراز امیدواری کرد که برگزار رویدادهای مشابه در کشورهای مختلف موجب افزایش سرمایه گذاری علاقه مندان به این بخش در کشور شود.

گفتنی ست بلیت فروشی کنسرت رضا صادقی به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری «لیما»، از طریق سامانه «ایران کنسرت»، با امکان خرید از خارج و داخل کشور نیز مهیا شده است.

نظرات

یک پاسخ به “اعلام جزئیات کنسرت آقای مشکی پوش در ترکیه”

 1. sinayasin گفت:

  به امید موفقیت برای شما استاد باارزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدید حواست به من باشه
  • حواست به من باشه
  •  تاریخ انتشار ۱۳۹۹/۱۲/۱۸
خرید ألبوم
جدیدتو کی هستی؟
  • تو نبودی زندگی قصه ی جذابی نبود
  • آسمون دل دیوونه ی من آبی نبود
  • تو نبودی لب من خنده رو باور نمی کرد
  • گفتن عاشقتم حالمو بهتر نمی کرد
دانلود قطعه
کانال تلگرام رضا صادقی