کانون هواداران

بعد از دو ده فعالیت رضا صادقی، اولین کانون رسمی هواداران رضا صادقی فعالیت خود را آغاز کرد، بزودی فعالیت کانون هواداران در قالب اتحادهای فضای مجازی، گردهمائی، رونمائی و همایشهایی با حضور رضا صادقی به فعالیت می پردازد.
اعضای کانون هواداران اعضای ثابت فعالیت های هواداری هستند که اجازه شرکت در برنامه های اختصاصی کانون هواداران را پس از صدور کارت هواداری همچون گردهمایی ها را خواهند داشت.

ابتدائا در سایت ثبت نام کنید،  پس از آن با ارسال مدارک و پرداخت حق عضویت، کارت هواداری برای شما صادر می‌شود.


کانون هواداران

کانون هواداران

تلگرام: ایمیل: contact@rezasadeghi.com
قوانین:
  1.  استفاده از اسم و مشخصات جعلی ممنوع است و موجب حذف می شود، مشخصات شخصی شما کاملا نزد کانون هواداران محفوظ می ماند.
  2. مزاحمت برای دیگران، حاشیه سازی، و ... ممنوع است.
  3. اطلاع رسانی از طریق گروه هواداران و پس از آن در کانال تلگرام و ربات تلگرام صورت میگیرد.
  4. مسئول هر بخش کانون هواداران در گروه وکانال تلگرام اعلام میشود و میتوانید در بخشهایی مثل گزارش، عکس، ویدیو، طراحی و ... با کانون هواداران همکاری کنید.
  5. یک رنگ می مانیم و همرنگ میشویم و باهمیم ♥
پرداخت آنلاین حق عضویت با اضافه شدن 3 درصد کارمزد با قیمت 20600 آسان پرداخت آنلاین بصورت خیلی ساده و با کارتهای عضو شتاب خواهد بود ولی حتی الامکان بصورت کارت به کارت پرداخت کنید که نیاز به پرداخت کارمزدد نباشید ورود به آسان پرداخت
  1. مبلغ 20 هزار تومان به شماره کارت 5022291046280697 بانک پاسارگاد به نام خانم زهرا ترکمند پرداخت کنید.
  2. پس از پرداخت مبلغ فیش پرداختی خود را نگه دارید و شماره فیش پرداختی خود را به خانم زهرا ترکمند ادمین گروه هواداران و یا ایدی تلگرام telegram.me/zahratsarabi مسیج بدهید
  • مزایای کارت:
  • شرکت در همایش های اختصاصی مشکی پوشان، کانون هواداران، گردهمایی، فایل های تصویری اختصاصی کانون هواداران، دریافت هدایا و لوازمی چون پوستر و ...
  • این کارت به هیچ وجه ارتباطی به کنسرت ها ندارد، و در آینده و درصورت تعامل با شرکت برگذار کننده کنسرت ها برنامه ها متعاقبا اعلام می‌شود.

مدارک ثبت نام:
۱- عکس ۳*۴ پرسنلی
۲- افزودن محل سکونت، کدپستی، شماره موبایل صحیح
۲- مبلغ ۲۰ هزار تومان حق عضویت و صدور کارت
۳- عکس معمولی از مدرک شناسائی( کارت ملی و دفترچه بیمه ، و هرکارت عضویت معمولی که صرفا نام و نام خانوادگی بر روی آن ثبت شده باشد…)


نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

کانال تلگرام رضا صادقی