سوالات متداول

چطور باید در کانون هواداران ثبت نام کنم؟
ابتدائا در سایت عضویت کاربری میسازید پس از آن به قسمت کانون هواداران می‌روید و پس از اطلاع از شرایط و قوانین کانون وارد قسمت ارسال مدارک می‌شود و مدارک و مبلغ خود را پرداخت می‌کنید.

 

مدارک من آپلود نمی شود باید چه کنم؟
در صفحه آپلود مدارک فرمت jpg و حجم ۲ مگابایت را قبول میکند و برای عکس های بزرگتر میتوانید بصورت دستی در ایمیل به آدرسcontact@rezasadeghi.com بفرستید، توجه داشته باشید عنوان موضوع کلمه مدارک وجود داشته باشد

همچنین می‌توانید به ادمین‌های گروه هواداران مدارکتان را تحویل دهید تا بجای شما ثبت کنند.


ایمیل من صحیح است ولی کد فعال سازی دریافت نمیکنم، یا دریافت میکنم ولی لینک کار نمیکند؟!

یک ایمیل با عنوان فعال سازی عضویت در سایت به ایمیل contact@rezasadeghi.com با ایمیلی که وارد کردید ارسال کنید، کاربری شما بصورت دستی توسط ادمین ها فعال می شود.

مزایای کارت هواداری چیست؟
اعضای کانون هواداران اعضای ثابت فعالیت های هواداری هستند که اجازه شرکت در برنامه های اختصاصی کانون هواداران همچون گردهمایی ها را خواهند داشت، و در آینده و در صورت همکاری با برگذار کنندگان کنسرت ها مزایای دیگر هم در نظر گرفته می شود که اعلام می شود، همچنین امکان شرکت در پرسش و پاسخ های ماهیانه با رضا صادقی در آینده و دسترسی به فایل های اختصاصی کانون هواداران مقدور می شود.
و همچنین هدایای کانون را دریافت خواهید کرد و هم بن تخفیف بلک شاپ را دریافت خواهید کرد.

مبلغ را پرداخت کردم ولی فیش را گم کردم، باید چکار کنم؟
نام و نام خانوادگی، و تاریخ و زمان دقیق پرداختتان را به ادمین گروه هواداران بفرمائید، بررسی می شود.

اسم شناسنامه ای من چیز دیگریست ولی در بین هواداران و خانواده با اسم دیگری شناخته شده ام، یا اسم دومی دارم که همه مرا با آن اسم میشناسند، امکان این وجود دارد کارت هواداری من با اسم دوم من ساخته شود؟
بله، شما اسم واقعی و شناسنامه ای خود را با مدرک رسمی برای ما ارسال کنید، و در بخش نام و نام خانوادگی نامی که تصمیم دارید بر روی کارت هواداری منتشر شود را بنویسید، با حفظ مشخصات رسمی شما کارت با اسم وارد شده ساخته می شود.

راه ارتباطی با شخص رضا صادقی وجود دارد؟
فعلا این امکان وجود ندارد، و در قسمت تماس اگر کار ویژه در حیطه کاری یا قراردادی با رضا صادقی با ما میتوانید اطلاعات تماستان را بفرستید، پس از بررسی ادمین برای آقای صادقی فوروارد می شود.

حساب کاربری تائید شده چیست؟
اعضای کانون هواداران که در گروه هواداران حضور دارند عضویت کاربری سایتشان در صورت حضور در گروه هواداران تائید می‌شود و از مزایای خاصی چون فایل های اختصاصی و در آینده امکان ارسال مطلب در سایت بهرمند خواهند شد.

می توانیم در گروه هواداران نباشم و عضویت تائید شده من ثابت بماند؟
بله این امکان وجود دارد ولی برنامه های پیش روی کانون هواداران، گردهمائی ها و برنامه های ویژه زودتر در گروه هواداران اعلام می شود، و پس از آن در کانال کانون هواداران، پس امکان پر شدن ظرفیت در همان دو روز اول وجود دارد و ممکن است تا اعلام در کانال از برنامه ها عقب بیافتید.

چ تفاوتی بین اعضای کانون هواداری همیشه همراه هواداری (شرکت کردن در اتحادها و برنامه های کانون، حضور در گروه هواداری) با اعضای غیر فعال وجود دارد؟
اعضایی که همکاری بیشتری با کانون هواداران دارندو ادمینهای سایتهای رسمی هواداری، مزایایی از جمله هدایای ویژه کانون یا جایگاه ویژه در گردهمایی و … در نظر خواهد گرفته شد.

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

کانال تلگرام رضا صادقی