کانون هواداران

پس از دو دهه فعالیت رضا صادقی، اولین کانون رسمی هواداران رضا صادقی فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت کانون هواداران در قالب اتحادهای فضای مجازی، گردهمائی، رونمائی و همایش هایی با حضور رضا صادقی به فعالیت می پردازد.
اعضای کانون هواداران، اعضای ثابت فعالیت های هواداری هستند که پس از صدور کارت هواداری، اجازه شرکت در برنامه های اختصاصی کانون هواداران همچون گردهمایی ها را خواهند داشت.

ابتدا در سایت ثبت نام کنید،  پس از آن با ارسال مدارک و پرداخت حق عضویت، کارت هواداری برای شما صادر خواهد شد.

همچنین دارندگان کارت هواداری می توانند برای تمدید کارت خود، طبق زمانبندی مشخص با مراجعه به لینک تمدید کارت هواداری نسبت به تمدید کارت خود اقدام کنند.کانون هواداران

کانون هواداران

تلگرام:
 • اکانت ارتباطی تلگرام
 • خانم مهاجری
 • همچنین می توانید در قسمت « تماس با ما » پیام بگذارید و شماره تماس و ایمیلتان را قرار دهید تا با شما تماس بگیریم یا پاسخ پیامتان را بدهیم.
ایمیل: contact@rezasadeghi.com
قوانین:
 1.  استفاده از اسم و مشخصات جعلی ممنوع است و موجب حذف می شود، مشخصات شخصی شما کاملا نزد کانون هواداران محفوظ می ماند.
 2. مزاحمت برای دیگران، حاشیه سازی، و ... ممنوع است.
 3. اطلاع رسانی از طریق گروه هواداران و پس از آن در کانال تلگرام و ربات تلگرام صورت میگیرد.
 4. مسئول هر بخش کانون هواداران در گروه وکانال تلگرام اعلام میشود و میتوانید در بخشهایی مثل گزارش، عکس، ویدیو، طراحی و ... با کانون هواداران همکاری کنید.
 5. یک رنگ می مانیم و همرنگ میشویم و باهمیم ♥
 • مزایای کارت:
 • شرکت در همایش های اختصاصی مشکی پوشان، کانون هواداران، گردهمایی، فایل های تصویری اختصاصی کانون هواداران، دریافت هدایا و لوازمی چون پوستر و ...
 • این کارت به هیچ وجه ارتباطی به کنسرت ها ندارد، واگر در آینده تعاملی با شرکت برگذار کننده کنسرت ها شود برنامه ها متعاقبا اعلام می‌شود.

مدارک ثبت نام:
۱- عکس ۳*۴ پرسنلی
۲- آدرس محل سکونت، کد ملی، شماره موبایل صحیح
۳- مبلغ ۲۵۵۰۰ تومان بابت حق عضویت و صدور کارت هواداری
۴- عکس معمولی از مدرک شناسائی ( کارت ملی، دفترچه بیمه و یا هر کارت عضویت معمولی که صرفا نام و نام خانوادگی بر روی آن درج شده باشد)


نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

کانال تلگرام رضا صادقی