سوالات متداول

من عضو در سایت شدم ولی کاربری من تائید نمی شود؟
پس از ثبت نام در سایت و عضویت در قسمت کاربری بر روی گزینه درخواست تائید بزنید و در صورت حضور در گروه هواداران کاربری شما تائید می شود، می توانید سوالات و مشکلات اکانتتان را در گروه هواداران مطرح کنید.

می توانیم پس از مدتی از عضویت گروه هواداران خارج شویم و عضویت تائید شده من ثابت بماند؟
بله این امکان وجود دارد ولی برنامه های پیش روی کانون هواداران، گردهمائی ها و برنامه های ویژه دو روز زودتر در گروه هواداران اعلام می شود، و پس از آن در کانال کانون هواداران، پس امکان پر شدن ظرفیت در همان دو روز اول وجود دارد و ممکن است تا اعلام در کانال از برنامه ها عقب بیافتید.

چ تفاوتی بین اعضای کانون هواداری همیشه همراه هواداری (شرکت کردن در اتحادها و برنامه های کانون، حضور در گروه هواداری) با اعضای غیر فعال وجود دارد؟
اعضایی که همکاری بیشتری با کانون هواداران دارندو ادمینهای سایتهای رسمی هواداری، مزایایی از جمله هدایای ویژه کانون مانند پوستر، سی دی امضا شده از طرف رضا صادقی و … در نظر خواهد گرفته شد.

مدارک من آپلود نمی شود باید چه کنم؟
در صفحه آپلود مدارک فرمت jpg و حجم ۲ مگابایت را قبول میکند و برای عکس های بزرگتر میتوانید بصورت دستی در ایمیل به آدرسcontact@rezasadeghi.com بفرستید، توجه داشته باشید عنوان موضوع کلمه مدارک وجود داشته باشد

ایمیل من صحیح است ولی کد فعال سازی دریافت نمیکنم، یا دریافت میکنم ولی لینک کار نمیکند؟!
یک ایمیل با عنوان فعال سازی عضویت در سایت به ایمیل contact@rezasadeghi.com با ایمیلی که وارد کردید ارسال کنید، کاربری شما بصورت دستی توسط ادمین ها فعال می شود.

مزایای کارت هواداری چیست؟
اعضای کانون هواداران اعضای ثابت فعالیت های هواداری هستند که اجازه شرکت در برنامه های اختصاصی کانون هواداران همچون گردهمایی ها را خواهند داشت، و در آینده و در صورت همکاری با برگذار کنندگان کنسرت ها ردیف های جلوتر برای هواداران رزرو میشود تا هواداران راحتتر و در جای بهتری بلیط خریداری کنند، همچنین امکان شرکت در پرسش و پاسخ های ماهیانه با رضا صادقی در آینده و دسترسی به فایل های اختصاصی کانون هواداران مقدور می شود.

مبلغ را پرداخت کردم ولی فیش را گم کردم، باید چکار کنم؟
نام و نام خانوادگی، و تاریخ و زمان دقیق پرداختتان را به خانم ترکمند بفرمائید، بررسی می شود.

در گروه هواداران عضو نیستم ولی صفحه هواداری در اینستاگرام دارم، و فعالیت های هواداری میکنم، امکان تائید حساب کاربری من وجود دارد؟
بله، در صورت فعالیت هواداری مجاز و بدون حاشیه، و همکاری در اطلاع رسانی های ویژه هواداری و اتحاد ها؛ از هر صفحه هواداری بالای ۵ هزار عضو دو نفر بعنوان ادمین تا زمان همکاری با کانون میتوانند بعنوان عضو تائید شده باشند.
برای معرفی ادمین و پیج هواداری کافیست، یک دایرکت به صفحه rezasadeghi_fans بزنند و خودشان را معرفی کنند، در گروه مخصوصی برای هماهنگی صفحات اینستاگرام با حضور مدیر کانون هواداران تشکیل می شود که شما بعنوان پیج زیر نظر کانون رسمی هواداران تائید می شوید. البته تا زمان همکاری و قبول قوانین خاص صفحهات هواداری.

اسم شناسنامه ای من چیز دیگریست ولی در بین هواداران و خانواده با اسم دیگری شناخته شده ام، یا اسم دومی دارم که همه مرا با آن اسم میشناسند، امکان این وجود دارد کارت هواداری من با اسم دوم من ساخته شود؟
بله، شما اسم واقعی و شناسنامه ای خود را با مدرک رسمی برای ما ارسال کنید، و در بخش نام و نام خانوادگی نامی که تصمیم دارید بر روی کارت هواداری منتشر شود را بنویسید، با حفظ مشخصات رسمی شما کارت با اسم وارد شده ساخته می شود.

راه ارتباطی با شخص رضا صادقی وجود دارد؟
فعلا این امکان وجود ندارد، و در قسمت تماس اگر کار ویژه در حیطه کاری یا قراردادی با رضا صادقی با ما میتوانید اطلاعات تماستان را بفرستید، پس از بررسی ادمین برای آقای صادقی فوروارد می شود.

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

کانال تلگرام رضا صادقی